W dzisiejszych czasach osoby prowadzące działalność gospodarczą narażone są na znaczny spadek przychodów. Jak wiadomo najważniejszą rzeczą jest reklama, firmę można reklamować w gazetach, telewizji, radiu. Dzięki znacznemu rozwojowi internetu warto zainwestować również w stronę internetową- z badań wynika że to właśnie przez strony internetowe najszybciej i najniższym kosztem można dotrzeć do potencjalnych klientów.

Każdy projekt strony internetowej rozpoczyna się od rozmowy

Tworzenie strony internetowej rozpoczynamy od wspólnej dyskusji podczas której Twoje wizje ścierają się z naszymi propozycjami i wskazówkami. W ten sposób powstaje koncepcja projektu witryny. Jest to etap w którym wsłuchujemy się przede wszystkim w Twoje oczekiwania, a także analizujemy strony konkurencji i wyciągamy wnioski, które pozwolą Tobie być o krok przed nimi!

Przelewanie wspólnych przemyśleń na ekran monitora

Następnym etapem jest projektowanie makiet, dzięki którym to, co było w naszych głowach, staje się bardziej widoczne. W tym momencie decydujesz czy układ strony odpowiada Twoim oczekiwaniom. Jeśli nie- podczas kolejnej rozmowy wprowadzamy zmiany.

Projekt graficzny i wdrażanie witryny

tanie strony www, projekty graficzne, prowadzenie fanpage, kampanie adwords google

Kolejny etap to projektowanie graficzne strony, gdzie konsultujemy kolejne etapy pracy na bieżąco, udostępniając Ci specjalny adres strony, pod którym znajduje się obecny stan projektu. Każdy projekt wykonujemy bardzo starannie według obowiązujących trendów, nigdy nie kopiujemy prac innych designerów.

Po zakończeniu projektowania i zaakceptowaniu zmian, przystępujemy do etapu wdrażania witryny. W tym momencie ogromną wagę przykładamy do stosowania najlepszych i najbardziej aktualnych i stabilnych technologii. Witryny, które tworzymy, oprócz pięknego i przemyślanego wyglądu, są również solidnie wykonane „od wewnątrz" - są zgodne z obowiązującymi standardami, poprawnie wyświetlane w przeglądarkach i co najważniejsze – dobrze indeksowane w wyszukiwarkach internetowych (np. Google).

Tanie i responsywne strony internetowe

tanie strony www, projekty graficzne, prowadzenie fanpage, kampanie adwords googleProponujemy Państwu zarówno strony internetowe dopasowane do komputerów i laptopów oraz nowoczesne strony responsywne. Strona responsywna automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym ją oglądamy. Potrafi ona w razie potrzeby zmienić nawigację serwisu, tak by była łatwiejsza w obsłudze (np. na małych ekranach). Automatycznie dostosowuje również wielkość czcionek, odstępy, obrazki i wszystkie pozostałe elementy szablonu. Ułatwia to nawigacje oraz zwiększa czytelność, dzięki czemu użytkownicy nie zniechęcą się podczas przeglądania treści.